Rekomendacje

Profesjonalizm, rzetelność, fachowość i pełne zaangażowanie we wszystko, co robi, to tylko niektóre z cech, które ma Ania. Uwielbiamz nią współpracować, wierzy w ludzi i inspiruje ich do działania, dodając im wiary w siebie, przy rzeczowym zachowaniu analizy rzeczywistości.

Konkret, uśmiech i nadanie odpowiedniego kursu moim myślom i działaniu. Gorąco polecam wszystkim, którzy szukają mentora, chcą się rozwijać, nabywać nowych umiejętności i odważnie realizować swoje marzenia.

Paulina Moffitt

Przedsiębiorca

Anna to profesjonalistka. Ma ogromną wiedzę na temat biznesu i praw nim rządzących. Pomaga ulepszać istniejące już branże, a także te, które są na etapie tworzenia. Swoją postawą niezwykle motywuje i ma niespotykaną łatwość nawiązywania profesjonalnych relacji z osobami, z którymi współpracuje. Chcesz zacząć działać, a nie wiesz jak? Porozmawiaj z Anną, gorąco polecam.

Beata Bikowska

Health & Life Coach

Współpraca z Anią to niezwykle efektywnie wykorzystany czas. Na początku Ania pomogła mi precyzyjnie określić cele, strategię i plan realizacji. Jest bardzo konkretna i stanowcza, ma niesamowitą intuicję oraz zasoby wiedzy, zatem każda minuta rozmowy z nią to wartość. Ania świetnie rozpoznała zarówno słabe, jak i mocne strony mojej działalności, dzięki czemu zrozumiałam, w jakim kierunku powinnam dalej się rozwijać.

Ania jest jednocześnie wymagająca, ale i wspierająca, co sprawia, że jako mentor motywuje i nie pozwala pobłądzić po drodze do obranego celu. Sesje z Anią charakteryzuje wysoki profesjonalizm i zorientowanie na rezultaty.

Anna Białous-Griffiths

Psycholog, psychoterapeuta, trener rozwoju osobistego oraz coach

Ania – mentorka, kobieta biznesu, którą charakteryzuje profesjonalizmw najlepszym wydaniu. To obiektywna, z ogromną wiedzą i pasją do biznesu, ciepła i godna zaufania osoba. Wysoko podnosi poprzeczkę i uświadamia, że niemożliwe nie istnieje.

Anna Smyk

Style Coach

Jeśli chces iść szybko idz sam,jeśli chcesz zajść daleko -idź z innymi, jeśli chcesz zdobywać szczyty to tylko z Anna Ewa Suska. Najlepszy mentor biznesowy z możliwych, dzieki niej w 2 miesiące zrobiłam więcej niż przez ostatnie 2 lata. A targety mogą nie istnieć bo wypełniają się same w 200%. Polecam gorąco.

Monika Górska

Dyrektor, London Business Solutions